Eldiyar International Trade/LOGİSTİC (Dış Ticaret/Logistik)
1 TL
DETAY HARİTA SOKAK GÖRÜNÜMÜ YAKINDAKİ YERLER
İSTANBUL (AVR) / ESENLER
İlan No
70
İlan Tarihi
16 Haziran 2017

En Ucuz Paket


En Hızlı Paket


En Az Yakan Paket


YARARLI BİLGİLER

Değerlendirme Tarihi
NCAP Puanı
Sınıfı

2017 Fiyat Analizi

Başlangıç Fiyatı

TL

En Yüksek Fiyat

TL

Bilgilendirme: Fiyatlar, piyasadaki son modelin başlangıç ve en yüksek fiyatını göstermektedir. Gösterilen aracın seri ya da modellerine göre fiyatlarda değişiklik görülebilir. Sadece bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle net bir fiyat belirtilmemektedir. Fiyatlar, belirli aralıklarla güncellenmektedir.

Murat Yeşilbaş
İSTANBUL (AVR) / ESENLER

0 ( 0 5 ) 39 312

0 ( 0 2 ) 12 438

Mesaj Gönder
100 Görüntülenme

İlan Açıklaması

Eldiyar Dış Ticaret olarak, 2014 yılında kurulan Şirketimiz, dünyanın her tarafına, her türlü ürün, mal veya eşyanızı Kara, Deniz veya Hava yolu ile istenen yere en ekonomik şekilde ulaştırmak ve Türkiye’de yatırım yapmak isteyen Yurtdışı firmalara danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu anlamda Şirketimiz, yapmakta olduğu ihracat ile ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmak ve iyi bir marka olmayı hedeflemektedir. Yurtdışı tecrübesi ve birikimiyle yeni müşteriler ve yeni pazarlara ulaşmaya çalışmaktadır.

WEB SİTESİ; http://www.eldiyar.com.tr

BİZE ULAŞIN ; MOB: 0 539 312 2456

TEL: 0 212 438 1978

ADRES: Oruçreis Mah. Giyimkent 19 Sk. No:84/A

ENGLİSH:

Eldiyar İnternational Trade was established in 2004. Our company's Business is,we are delivering all kınd of goods or products all aroundthe world on the most economicaly way. Also we are consulting with the international Company's that wants to invest in TURKEY.

Our company's mission is to contribute to the economy also in the future to be a good brand.We are tryıng to work with new customers andnew markets. With the years of experience and success we believe in ourselves.


İlan Yorumlarıİlana Ait Yorum Bulunamadı.